Ласкаво просимо на сайт Запорізької загальноосвітньої школи №81.

ДО УВАГИ БАТЬКІВСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОСТІ М. ЗАПОРІЖЖЯ

Шановні батьки!

Приймання заяв батьків для зарахування дітей до першого класу закладу загальної середньої освіти м. Запоріжжя триватиме з 02.06.2020р. по 10.08.2020р. за попереднім записом за тел 286-26-22 для підготовки графіку організованого прийому громадян. Заяви у закладі освіти приймаються виключно у батьків, без присутності дітей.
       Нагадуємо, що до заяви для зарахування дитини до першого класу додаються документи:
        - копія свідоцтва про народження дитини;
медична довідка);
       - інші документи, які підтверджують право дитини на першочергове зарахування до 1 класу закладу освіти.
   У разі відсутності оформленої медичної довідки подаються вищезазначені документи, а в заяві зазначається зобов’язання батьків оформити медичну довідку та надати до закладу освіти в термін до 10.08.2020р.
      Звертаємо Вашу увагу на необхідність наявності документу, що засвідчує особу заявника.
     З метою дотримання протиепідемічних заходів в закладі освіти для приймання заяв буде виділено окреме місце. Для уникнення скупченості громадян приймання заяв буде здійснюватись відповідно до заздалегідь складеного графіку.
     Для попередження поширення на території України гострої респіраторної хвороби СОУГО-19 просимо неухильно дотримуватись протиепідемічних заходів, в тому числі соціальної дистанції.
      Нагадуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОУГО-19, спричиненої коронавірусом 8АЛ8-СоУ-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» забороняється перебування у громадських будинках і спорудах без вдягнутих засобів індивідуального захисту.

З повагою, директор ЗЗСО № 81 Р.М. Крук

У 2020-2021 навчальному році в ЗОШ № 81 буде відкрито один 1 клас у кількості 25 учнів.

Відповідно до статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту» зарахування дітей до першого класу початкової школи здійснюється на безконкурсній основі.

У випадках, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу навчального закладу не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, перевага буде надана тим, чия заява була подана раніше.

Зарахування до школи буде відбуватися  згідно

НАКАЗУ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№367 від 16 квітня 2018 року.

Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, готують наступні документи:

1. Заяву (заповнюється на місці)
  2. Копію свідоцтва про народження дитини + оригінал для звірки достовірності
  3. Довідка  086-1/о копія чи оригінал (+ копія довідки 063 (щеплення))
  4. Документи, які підтверджують право на першочергове зарахування

інформація за телефоном: 286-26-22 - приймальня

РОЗ’ЯСНЕННЯ щодо порядку зарахування учнів до 1 класу державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

ЛИСТ-РОЗ’ЯСНЕННЯ щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Зразок заяви

Територія обслуговування ЗОШ № 81

Наказ № 477р від 02.12.2019 р.

Додаток до наказу № 477 від 02.12.2019 р.

Інформація про наявність вільних місць в закладі освіти на 01.06.2020

клас

кількість місць в паралелі відповідно спроможності закладу та наповнюваності класів

кількість учнів в паралелі

кількість вільних місць

----

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Вас вітає Запорізька загальноосвітня школа I-III ступенів №81

Запрошуємо Вас до затишних класів нашої школи .

Вас чекає :

* навчання Вашої дитини в теплих, затишних класах з наповнюваністю до 30 чоловік;

* початок навчальних занять о 8 год 30 хв;

* група продовженого дня до 18 год;

* допомога кваліфікованого психолога та логопеда ;

* вивчення англійської та німецької мови ( за вибором) та 2-х іноземних мов з 5-го класу ;

* ознайомлення учнів з комп’ютерними технологіями ;

* доступ до мережі Інтернет, навчання безпечній роботі в мережі;

* уроки з використанням інноваційних технологій ;

* навчання дітей , що потребують додаткової педагогічної уваги ( обдарованих та «з особливими потребами» дітей ) ;

* участь Вашої дитини в різноманітних конкурсах

( Всеукраїнський математичний конкурс« Кенгуру» , Всеукраїнський природничий конкурс« Колосок», Всеукраїнський українознавчий конкурс«Соняшник», міський конкурс літературної творчості « Квітневі дзвони» ,міські та обласні екологічні конкурси, участь в Малій академії наук та багато іншого) ;

* заняття в різноманітних гуртках:( студії « Весела палітра», танцювальному гуртку, школі патріотичного виховання «Спас» та інших)

Кваліфіковані педагогічні працівники ЗОШ №81 допоможуть знайти та розвинути « іскорку» таланту Вашої дитини.

Чекаємо Вас за адресою:

м .Запоріжжя , вул. Істоміна ,18 .

Додаткова інформація за телефоном: 286-26-22

Запрошуємо до навчання в 1 класі на 2019-2020 навчальний рік.

Інформація для батьків майбутніх першокласників про медичне обслуговування

Інформація для батьків майбутніх першокласників про психологічну готовність дитини 6 років до навчання в школі

Лист Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України "Щодо вирішення окремих питань про зарахування до дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів дітей, у яких відсутні обов’язкові профілактичні щеплення"

2020 Copyright http://vstudio.name Rights Reserved